אלבום חתונה

פורסם ע"י המעצב

בשעה טובה עמדתם תחת חופה וקידושין, וכעת אחרי שהמתח ירד אפשר לקחת את הזמן בכיף ולעבוד על אלבום חתונה מרגש שילווה אתכם במהלך השנים הבאות. על הנייר נשמע כמו משימה פשוטה, אבל צריך לדעת שאם לא מתכוננים אליה כמו שצריך ומבצעים אותה באופן שיטתי, היא עשויה להיות ארוכה ומייגעת. בדיוק בגלל זה אנחנו שמחים לחלוק אתכם עכשיו טיפים לעיצוב אלבום תמונות מנצח של החתונה שלכם – שיהיה בהצלחה!

בחירת תמונות

אין ספק שהאתגר הגדול ביותר בעיצוב אלבום חתונה ובכלל אלבום תמונות מכל סוג שהוא הוא בחירת התמונות, ובאירוע גדול כמו חתונה זה קשה שבעתיים. הצלמים שלכם יעבירו אליכם אלפי תמונות ויותר שמתוכן תצטרכו לבחור לכל היותר כמה עשרות. אז איך עושים את זה? ובכן, אנו ממליצים להחליט על קו לאלבום (נניח סדר כרונולוגי של הערב או עמודים לפי משבצות זמן) ולבחור את תמונות באופן הזה. כך תצמצמו מראש תסכול מיותר ומעבר ארוך בין תמונה לתמונה. מומלץ לשים את התמונות בתיקיות שונות לפי הסדר העתידי הצפוי באלבום.

עיצוב וסידור

השלב הבא בעיצוב אלבום תמונות הוא סידור של התמונות. מומלץ להשתמש בתבנית מוכנה מראש ולערוך בתוכה שינויים תוך כדי תנועה. השאירו לכם מספיק זמן לעיצוב אלבום חתונה וקחו זאת בקלות. אם תמהרו יתר על המידה זה לא ייצא כמו שהייתם רוצים.

איכות ההדפסה

אלבום חתונה הוא לא סתם אלבום תמונות ולכן לא כדאי להתפשר על איכות ההדפסה. אנו ממליצים ללכת על בית דפוס מקצועי שעובד עם חומרי גלם איכותיים ושיש לו ניסיון עבר בהדפסת אלבומי חתונה ואלבומים לאירועים. עשו זאת בנחת ובנעימים ותהנו מאלבום חתונה יפה ומרגש לכל המשך החיים!

עוד אתרים שיענינו אותך:

סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes

  • קטגוריה: כללי
  • סגור לתגובות על אלבום חתונה

התגובות סגורות.

ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן