הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונההזמנות יוקרתיות לחתונה

ההזמנות לחתונה שלכם הן המפגש הראשון של האורחים עם האירוע המשמח, ולכן כדאי מאד להשתמש בהזמנה כרמז לסגנון החתונה שאליה האורחים מוזמנים.

למשל, אם אתם מתכננים אירוע יוקרתי חשוב כבר לשדר זאת בשלב הראשון ולשלוח לאורחים  הזמנה לאירוע שתתאים. אם החתונה שלכם מעוצבת כאירוע רשמי ופורמאלי, גם ההזמנות לחתונה צריכות להיות רשמיות מבחינת העיצוב ומבחינת התוכן והניסוח. כלומר, יהיה עליכם לבחור בגופן שמשדר רשמיות ובעיצוב כללי פשוט ורשמי.

דוגמה נוספת, אם בחרתם בחתונה על שפת הים. סגנון אירוע שכזה נותן לכם הרבה יותר גמישות בעיצוב ההזמנה ובניסוח שלה. העיצוב שיאפיין אירוע שמתקיים על החוף יכול להיות פחות כבד ויותר אוורירי. גם ההזמנות יכולות לכלול אלמנטים של שקיפות וקלילות. לחתונה שנערכת על החוף תוכלו לקבל השראה לעיצוב ההזמנות מהים עצמו. תוכלו להוסיף עיטור של צדפים או צילום של לבבות שהוטבעו בחול.

ברגע שבחרתם את סגנון האירוע ואת עיצוב ההזמנות שמתאים לסגנון החתונה שלכם – עליכם לחשוב על התקציב שעומד לרשותכם בנושא זה: האם יש לכם תקציב מוגדר, או שאתם מתכוונים להשקיע כל סכום שיידרש כדי לבצע הזמנות יוקרתיות לחתונה בעבודת יד מפוארת?

עלותן של ההזמנות לחתונה שונה במידה רבה מהזמנה להזמנה. בנוסף, חשוב גם להחליט כמה אורחים אתם מתכוונים להזמנה, וכמה הזמנות תצטרכו לשלוח לכל משפחה או מוזמן בודד. בנוסף לעלות ההזמנה עצמה, צריך לקחת בחשבון גם את דמי המשלוח. זכרו, עלות הבול תלויה בגודל ההזמנה ובגודל המעטפה ומשקלה. ברגע שהתקציב שעומד לרשותכם הוגדר, ומספר ההזמנות שאתם זקוקים לו נקבע, אתם יכולים להתחיל לחפש את ההזמנה שמתאימה לכם.

אם יש לכם מספיק זמן עד למועד החתונה, יש לכם גם יותר זמן לחפש את ההזמנה האידיאלית לחתונה שלכם ואולי גם תפנו זמן לחפש אולמות אירועים במרכז הארץ או בכל מקום אחר שתבחרו. ייתכן ותוכלו לחסוך כסף אם תרכשו את ההזמנות באחד מאתרי האינטרנט, אבל בכל מקרה עדיף להשוות את המחירים שמציע האתר למחיריו של בית דפוס מקומי. אגב, באתרי האינטרנט תוכלו גם למצוא שלל של רעיונות להזמנות לחתונה. גם אם לא תרכשו את ההזמנה מספק האינטרנט, מגוון העיצובים שהאתר מציע יכול לתת לכם רעיונות להזמנה שמתאימה לכם.

האינטרנט גם יחסוך לכם זמן ותסכולים כאשר אתם אמורים לדאוג לכל הלוגיסטיקה שקשורה בהכנת האירוע (בחירת מקום, בחירת עיצוב האירוע, בחירת הקייטרינג, הצלם, הדי.ג'יי בגדי החתן והכלה ועוד). לכן, תוכלו להשתמש במגוון ההזמנות לחתונה שמציע האינטרנט מבלי לעזוב את הבית ולכתת רגליכם בין בתי הדפוס.

כאמור, ההזמנות לחתונה שלכם ייתנו למוזמנים מידע על האופי והאווירה שבחרתם למסיבת החתונה שלכם. כיוון שיום החתונה הוא יום מאושר שייזכר עד יומכם האחרון, חשוב שגם ההזמנה לחתונה שלכם (שאותה בודאי תשמרו למזכרת כל חייכם), תהיה לשביעות רצונכם.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן