המלצות

אירוע מיוחד הינו פעם אחת בחיים, אשר ממוקד במטרה ספיציפית כמו השקת מוצר, פרסום, קידום, אהבה, נישואים וכו'… לכן צריך לקחת בחשבון שתכנון אירוע כלשהו פרטי או חברתי, עסקי או חתונות חייב להיות מיוחד, ייחודי ובלתי נשכח ומה שיהפוך אותו זה אנשים מקצועיים ומומחים שיש להם נסיון עם כל סוג של אירוע כדי שיספקו לכם מה שאתם חושבים עליו וחולמים שיתגשם, הדרישות והרצונות שלכם ובשיאה של איכות ויוקרה.  חברת ארט1 ממליצה על כמה דרכים שונים לפני תכנון וביצוע אירוע כל שהוא כדי שתגשימו את כל החלומות והמטרות שלכם ותביאו את החזון שלכם מכל אירוע למציאות. כמה מההמלצות האלו הם:

  • תכנון נכון- אז במידה ואתם מתכננים אירוע, מסיבה או חתונה בכל גודל שיהיה ורוצים שיצא מפואר, מיוחד וייחודי חייבים להתייעץ עם חברת הפקות, עיצוב ותכנון אירועים. כי אחרת תפספסו דברים שיכולים להיראות בעיניכם חסרי ערך ומשמעות ובסופו של דבר יתברר שאיבדתם את האווירה המתאימה מאחר שדברים אלו יכולים להיות בעלי ערך יקר בשביל אחרים. לכן מומלץ ועדיף להתייעץ עם המארגנים המנוסים כמו חברת ארט1 שתספק לכם הכל מבלי שום פספוף אחד קטן של פרטים כי הגשמת חלומכם הינו התוספת היקרה להצלחה שלנו.
  • התקציב- זהו הדבר הכי חשוב לפני שתתחילו בתכנון ולחלום על אירוע. עדיף לדעת מה התקציב שאתם יכולים ומוכנים לשלם , כדי לא להגיע למצב שלא יכולים לשלם עבור מה שדרשתם ומה רציתם, כי אז האירוע יהפוך לסיוט לכל החיים ולא חלום שיתגשם. אז אנו מייעצים וממליצים לכל אחד שיעשה חישובים ובירורים מה היכולות שלו ולא לדאוג כי לנו יש את כל הכלים להגשים חלומות מבלי השקעה רבה כל כך רק להיות מודעים לתקציב כדי שנתחיל בעבודה, ותהיו בטוחים שאנו נעשה את המקסימום לספק לכם הכל.
  • נוחיות, חיסכון וליהנות מכל רגע של האירוע- במידה ואתם שוכרים שירותי חברה להפקת תכנון ועיצוב לאירוע שלכם, לוודא שחברה זו מספקת לכם כל השירותים שדרושים לאירוע מושלם מכל הבחינות כמו עיצוב המקום, עיצוב חופה לחתונה, מציאת המקום בטבע, השכרת ציוד מכל הסוגים, אנשי שירות וטכנאים, מעצבי אירועים, מפיקים, סידורי וזרי פרחים, עיצוב שולחנות, קייטרינג וציוד, מתנות והמלצות לאנשי עסקים רלוונטיים כמו מעצבי שמלות לחתונות, מעצבי בגדים, ספרים, ועוד… כל זה בחברה אחת כדי שיהיה לכם נוח וקל ובטח חסכוני מכל הבחינות גם כספית וגם מאמצים. וכאן אתם יכולים לסמוך על חברתנו כי אנו נספק כל מה שצריך לחתונה , אירוע, וכל מסיבה שהיא בכל גודל שתהיה משכירת המקום ועיצובו בטבע ועד לאחרון האורחים והחזרת המקום לאיך שהיה לפני.
  • למידת האירוע ומי קהל היעד שלו- צריך לדעת למה האירוע נערך, מי קהל היעד המוזמן וכמה אורחים , כדי שהתכנון יהיה בתיאום לכל האלמנטים האלו וכדי שכולם יהיו מרוצים ושמחים והמטרות שלך יתגשמו. להכין רשימה של אורחים לפני התכנון ולמסור למארגני האירוע .
  • אנשי שירות – לשכור אנשים מיומנים, מנוסים ומקצועיים שיוכלו לספק שירותים ולעזור בכל הקשור לאירוע כמו מלצרים, טבחים, ברמנים, סדרנים ושומרים וכו'.. כדי שהכל יהיה מסודר, מטופל בידי אנשי מקצוע ומיוחד . נכון שזה יכול לעלות הרבה כסף אך יכול לחסוך ממכם הרבה כאב ראש וישלים לכם את החוויה מהאירוע . בנוסף אנשי מקצוע אלו יכולים לטפל בכל תקלה שתהיה במקום כמו רמקולים, כסאות, שולחנות , וכל תקלה אחרת מאחר שהינם מיומנים במקצועם ומטעם החברה.
  • ילדים – טיפ והמלצה מאד חשובה ברגע שמתכננים אירוע כלשהו , תחשבו קודם אם במסיבה יהיו ילדים , כי הם יכולים למנוע מהוריהם להשתלב עם האחרים או שיתחילו להרעיש ולעשות בלגנים שלא כדאי שיהיו באירוע מושלם , לכן מומלץ מאד לשכור שירותי משחקייה כלשהי לצורך זה או מתנפחים שיוכלו להעסיק אותם ברגע שהוריהם החברים לאירוע יכולים להשתלב ולתרום בהצלחתו כדי גם שתתנו לאורחים הרגשה של איכפתיות שייהנו וישתתפו באירוע המיוחד בשבילם.
  • תיעוד אירועים – אחד הרגעים החשובים ביותר כאשר אתם מפיקים אירוע הוא לתעד אותו בעיני המצלמה, צלם אירועים הוא דבר נחוץ וחובה באירוע שלכם, אבל אם אתם רוצים לשדרג את האירוע מומלץ להוסיף צלם מגנטים לאירועים שישדרג את האירוע בצורה משמעותית.

טיפ חשוב ביותר ! כל אירוע שתחשבו עליו תנו לנו לחשוב ולתכנן אותו כי אנו המומחים הכי גדולים בכל פרט קטן כדי שהכל יצא מושלם והאירוע יהיה חלום שיתגשם לכולם ולמוזמנים שלו.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן