מגנטים לאירועים

בימינו, כשאנחנו מגיעים לזמני האירועים המאסיביים של הקיץ אנחנו יכולים כבר להסתכל על הזמנות לאירועים בתור קנסות לכל דבר. לא פעם ולא פעמיים אמרנו לעצמנו "הנה הלכו עוד שלוש מאות שקלים" או אפילו חושבים על דרכים יצירתיות לא להגיע לאירוע.

אבל הכל משתנה בצורה מצחיקה כשאנחנו בצד השני, כשאנחנו מתכננים את האירוע. ואז אנחנו מתחילים לחשוב על הצדדים היותר יצירתיים שיש לנו במוח. איך אנחנו עושים אירוע שהוא טוב, בלי לצאת עם קנסות וחובות.

אחת הדרכים היותר מקוריות שעלו לאחרונה ואנחנו יכולים לראות את התוצאות שלה כמעט בכל בית בעולם זו תופעת המגנטים לאירועים. תחשבו על זה שנייה, העלות של המגנט עצמו היא מאוד זולה, לרוב משלמים לצד היצירתי של הצלם יותר מאשר העלות של המגנטים עצמם, זה נוח, שמיש, והילדים אוהבים לשחק עם זה בסופו של דבר.

בדרך הזו אתם יכולים ליצור לעצמכם אירוע שהוא מלא בכל טוב, והכי חשוב, מלא בחוויות. כי היום התיעודים הקטנים האלה הם אלו שקובעים כמה האירוע היה טוב בסופו של יום. כי כולם יזכרו את החוויה שהמגנט עצמו עשה. כל השאר נזנח והופך להיות שולי.

ולכן, בפעם הבאה שאתם מארגנים לעצמכם אירוע, בין אם זו חתונה, ברית, בריתה או אפילו בר או בת מצווה, אל תשכחו לרגע לקחת צלם מקצועי שיוכל להנפיק לכם את המגנטים האלה תוך כדי האירוע.

המגנטים עצמם יכולים להגיע בשלל של גדלים, החל ממגנט קטן ועד מגנט שהוא תמונה לכל דבר. עיצובים, עם מסגרת, כיתוב או אולי שניהם ביחד, ישנם אפילו מגנטים שבהם אתם תוכלו לראות את בעל השמחה עצמו במסגרת. בגלל האופציות העצומות לעיצוב ולהתאמה האישית שהמגנטים עצמם מספקים אתם יכולים לתת אפילו את המגע האישי שלכם ובכך להפוך את המגנט למזכרת עצמה שהיא יותר רלוונטית אל האירוע ואל בעלי השמחה.

עם כל מה שנאמר לעיל, אתם באמת חושבים כרגע שמגנטים לאירועים זה דבר שהוא לא רלוונטי לאירוע שלכם? זה זול, זה נוח, זה זמין בכל צורה ובכל מצב אפשרי ומה שאתם צריכים לעשות זה אך ורק לבקש, לא מעבר. אנחנו יכולים לעזור עם עיצוב המגנטים ולתת אפילו כמה דוגמאות קלאסיות כפי שניתנו כבר במסגרת הכתבה הזו. תרגישו חופשיים לשנות ולתת את המגע האישי שלכם, כי בסופו של דבר, המגע האישי שלכם הוא מה שחשוב.

שיהיה בהמון מזל טוב, האירועים השמחים האלה הם אלו שמתווים את דרך חיינו ופותחים בפנינו דלתות חדשות של אושר ושמחה. תהנו מהעיצובים שניתן לכם ותזכרו, בסופו של יום, הדמיון שלכם הוא מה שיקבע והוא מה שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח שהאורחים שלכם ישמחו לחזור אליו.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן