מזכרות לאירועים

פורסם ע"י המעצב

שמחה משפחתית היא תמיד אירוע משמעותי וחשוב עבור החוגגים אותה, וכמובן גם עבור האורחים; בכל פעם שהיא מסתיימת היא משאירה טעם של עוד, ואלה הם רגעים שהמשפחה רוצה לנצור ולהיזכר בה לטובה גם בעתיד. בדיוק משום כך התפתח ענף המזכרות לאירועים, איתן ניתן להפתיע את האורחים ואת החוגגים עצמם עם שלל רעיונות יצירתיים, שימשכו את הזכרון גם לאחר המאורע.

אילו סוגי מזכרות לאירועים קיימים?

ראשית חשוב להבין כי מלבד המזכרות ה"קלאסיות" לאירועים, דוגמת מגנטים או ברכונים, ישנם שלל רעיונות נוספים שיכולים להפתיע את האורחים – מתנות ייעודיות דוגמת שוקולדים, מארזי ממתקים מפנקים או מחזיקי מפתחות, וניתן למעשה לבחור בכל מתנה שנראית לכם מקורית ומתאימה לאירוע, ולצרף לה הקדשה אישית. כך למשל, בחתונה חורפית ניתן לחלק כפפות בשלל צבעים לאורחים ולהדפיס עליהן מבעוד מועד ברכה או דברי תודה, ולחלופין בחתונת קיץ לחלק ספריי רענון קליל למוזמנים. אם ברצונכם לחלק מזכרת שתהיה אכן ייחודית, במקום לחשוב על מזכרת לאירוע חשבו קודם כל על מתנה שהייתם שמחים לקבל בתור אורחים, או להעניק לאורחים שלכם – והוסיפו לה הקדשה או מארז חגיגי.

מזכרות "קלאסיות" לאירועים

כמובן שאין כל חיוב להעניק לאורחים דוקא מתנה מקורית, שכן בהרבה מאד מקרים הם יחכו דוקא למתנה המובנת מאליה – מגנטים, או במקרה של חתונה דתית – ברכונים, ובשבת חתן גם זמירונים. אל תטעו לחשוב כי לאורחים שלכם כבר יש "יותר מדי", מכיוון שהם ישמחו לקבל גם את המזכרת מהאירוע המיוחד שלכם, ומלבד זאת – אלה הן מתנות שאף פעם אין מהן יותר מדי: המקרר הביתי נראה יפה יותר כשעוד ועוד תמונות מעטרות אותו, ואילו עוד ברכונים בבית, ובמיוחד זמירונים, תמיד יתקבלו בברכה.

לשלב יצירתיות במתנה "קלאסית"

אם חשוב לכם להעניק לאורחים שלכם מתנה שהם מצפים לה מהאירוע, אך עם זאת לשלב בה יצירתיות – תוכלו לעשות זאת במגוון דרכים מקוריות המשלבות בין המסורתי ליצירתי: במקרה של מגנטים למשל, תוכלו לבחור בשלל אפקטים מיוחדים שיופיעו על התמונות המפותחות, או שתאפשרו לאורחים שלכם לבחור בעצמם את הדוגמאות מבין שלל עיצובים שיוצעו להם; ואם מדובר באפשרות של ברכונים או זמירונים, תוכלו להעניק אותם בשלל דרכים אחרות – למשל בסריקת אפליקציה מעוצבת שתכלול את התפילה או הברכה הרצויה או בשילוב תמונות מיוחדות בברכון, ואפילו בשילוב תמונות של חתני וכלות השמחה. תוכלו גם להעניק מזכרת בדמות ברכונים הכוללים תפילה מיוחדת הקשורה לחג קרוב לשמחה, כמובן אם האירוע אכן מתקיים בסמוך אליו.

מרחבי הרשת:

סיבים אופטיים – חבילות אינטרנט מהיר מבית yes

יורם קראוס – מטפס ההרים שבונה את משרדי החברות הגדולות בעולם

יורם קראוס – כתבה באתר מאקו

אייפון 14 – באתר פלאפון

גלקסי s23 – לרכישה באתר פלאפון

השאר תגובה

ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן