סאונד באירועים

פורסם ע"י המעצב

אם אתם מתלהבים בכל פעם שאתם שומעים בסים עוצמתיים, מתעניינים באופן שבו מגבירים את המוזיקה באירועים והופעות וחושבים להפוך את התשוקה הזו למקצוע, תוכלו לעשות זאת בהחלט עם לימודי הנדסת סאונד. רגע לפני שנדבר על המסלול הייחודי הזה, בואו ננסה להבין איך ניתן להשתלב בעולם הסאונד באירועים ובאילו תפקידים.

תפקידי סאונד באירועים

אם עולם הסאונד מדבר אליכם, אתם צריכים לדעת שבהחלט תוכלו לעשות מזה קריירה. אנשי סאונד באירועים אחראים לחלוטין על כל נושא ההגברה וזהו אחד התפקידים החשובים ביותר בנקודות האלו. בתחילת הדרך אפשר לעבוד כאנשי צוות ולהיות אחראיים על חיבור הציוד, בדיקות הסאונד ותפעול המערכות בזמן אירועים. עם הזמן ניתן להתקדם עד לנקודה של ניהול כולל של צוות הסאונד באירועים הגדולים ביותר. אפשר לעבוד בתחילה באירועים קטנים, למשל באולמות וגני אירועים. בהמשך הדרך אפשר להיות אחראיים על כל תחום הסאונד בהופעות קטנות ומשם להתקדם עד להופעות הגדולות ביותר בארץ ואפילו בעולם, עם אחריות על הסאונד ששומעים לעיתים עשרות אלפי אנשים בו זמנית.

מה כדאי ללמוד בשביל זה?

האפשרות הטובה ביותר שעומדת בפני מי שרוצה לעסוק בתחום הסאונד באירועים, היא לימודי הנדסת סאונד. המסלול הלימודי כולל נושאים רבים ומגוונים כמו מבוא למוזיקה, אקוסטיקה, עריכה מוזיקלית, סוגי צלילים ועיבוד צלילים. בנוסף רוכשים התלמידים כלים שימושיים עם לימודי הגברה, עריכה באמצעות תוכנות מחשב, הפקה של תכניות רדיו וטלוויזיה ועוד.

בסוף הלימודים זכאים הבוגרים לתעודת הנדסאי סאונד שפותחת דלתות בענפי עבודה שונים, לרבות בתחום האירועים וההופעות. ניתן להשתלב בנוסף בטלוויזיה וברדיו, בהפקות של סרטים, באולפני הקלטות וחברות הגברה וכמובן גם להקים עסק עצמאי בתחום.

אם אתם שואפים להתברג בענף בצורה טובה, לימודי הנדסת סאונד זאת האפשרות הטובה ביותר בעומדת בפניכם.

  • קטגוריה: כללי
  • סגור לתגובות על סאונד באירועים

התגובות סגורות.

ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן