סידורי פרחים

סידורי פרחיםסידורי פרחים ועיצובם משחקים תפקיד מרכזי וכמעט הכי חשוב בתכנון רוב האירועים המושלמים. חברת ארט1 מאמינה ובטוחה שפרחים יכולים לשקף את האווירה של האירוע, לכן אנו מקפידים מאד על נושא הסידור ועיצובם של פרחים בצורה המתאימה למטרתו של אירוע.

החברה בוחרת פרחים מיוחדים תוך שימת דגש לצבעם, סוגם, והכי חשוב לטריותם, כדי שהאורחים ירגישו שפרחים אלו נקטפו כרגע עבורם . אך ישנם מקרים רבים שלא משתמשים בהם בפרחים טריים וטבעיים אלא מלאכותיים בגלל הצבעים והסגנונות המגוונים שלהם וזה תלוי בעונה שבה מתקיים האירוע, מטרתו, ואיפה בטבע הוא נערך, וכו'.. לשם כך ולפני שאנו נתחיל בביצוע של סידור או עיצוב כלשהו דבר ראשי אנו בודקים מול הלקוח אם מקובל עליו ואם מתאים לו כי בסוף אנו עובדים לפי דרישותיו.

פרחים טבעיים או פרחים מלאכותיים הינם הכוח של הדיבור, הבעת הרגשות והתחושות של כל אחד כלפי אחרים, ז"א פרח אדום יכול להביע רגשות אהבה, חום ורגש, פרחים מעוצבים בצורה מיוחדת ויוקרתית יכולים להביע תחושה של ערך ויוקרה לאנשים שמקבלים אותם, וכו'.. פרחים מלאכותיים יכולים לשמש לעיצובים וקישוטים יותר מלהענקתם לכן אנו מקפידים בחברת ארט1 לעצב כל אירוע בצורה הנכונה כך שלא משאירים פרחים מלאכותיים בקרבתם של אנשים אלא יכולים לקשט בהם דברים ופרטים מרוחקים כי מבחינתנו פרחים צריכים להיות ריחניים , מהזן הכי טוב שיש וצמחייה ארומטית ומרעננת ככל שאפשר על מנת לסייע בגיבוש והעשרת הרגע. כי אנו מאמינים שריחות נעימים ויפים יכולים למשוך.

 

הארץ שלנו עשירה בפרחים למרות גודלה הקטן, וכמו שאמרנו אנו מעצבים פרחים מיוחדים לפי דרישת הלקוח, מטרתו של אירוע ובטח זמינות של פרחים בעונה שבה מתקיים אותו אירוע. ישנם סוגי פרחים שונים שחלקם תעשייתי וחלקם בטבע סוגים אלו כמו פרחי שדה או בר ופרחים אלגנטיים או תרבותיים, בנוסף ישנם סוגי פרחים עונתיים שצומחים בחורף, בקיץ או כל השנה בצורה טבעית או תעשייתית, שיכולים להיות מקומיים או מיובאים  מחו"ל.

הפרחים שאנו משתמשים בהם חלק מהם מקומי וחלקם האחר יבוא והם:

גרברה: פרח גדול במגוון צבעים

 חמנייה: השמש היפה, בגדלים שונים.

לילייה – במגוון צבעים

 ורד – הכי נפוץ בזרים

 ליזיאנטוס- עם פרחי פעמון צבעוניים.

 ציפור גן עדן: פרח מיובא בצורת ציפור

סייפן/גלדיולה

ציפורן – במגוון של צבעים

 שושן צחור – גדול ואלגנטי

 סחלב – במגוון צבעים וצורות.

ועוד הרבה ..

סידורי הפרחים שאנו מכינים ומעצבים יכולים לשלב בין סוגי פרחים שונים או שכל הסידורים יהיו מסוג אחד של פרחים ובצבע אחד וכל זה תלוי באירוע ודרישות הבעלים. ישנה אפשרות לספק אגרטלים וואזות שונות בצבעים ודגמים שונים לצורך הסידור והאירוע.

חברת ארט1 הינה הכתובת המיוחדת והנכונה לקישוט האירוע שלכם בזרים וסידורי פרחים מהממים ובצורות מרהיבות ומקסימות. מאחר שלא כל האירועים שווים ולא כל הכלות דומות , אנו משתדלים לספק לכל אירוע קטן או גדול ייחודיות, פרחוניות, איכות, מודרניות ועיצוב בדייקנות והקפדה לכל פרט קטן או גדול כאחד.

לזכור תמיד בכל אירוע שפרחים מוסיפים חינניות, צבע ויופי לכל מקום בו אתם נמצאים. לכן כל מה שעליכם לעשות כדי שהחינניות והיופי יתווספו לחלום של אירוע מושלם שיתגשם, זה ליצור איתנו קשר ולהזמין את השירותים שלנו כמה שיותר מהר על מנת לספק לכם את הכל כמו שצריך ובזמן הנכון, שתהיו מרוצים ומסופקים לפי מה שביקשתם וחלמתם עליו.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן