עיצוב אווירה

עיצוב אווירהעיצוב אווירה הינו התחום המיוחד והראשי בכל תכנון של אירוע או חתונה. והינו תחום ההתמחות של חברת ארט1 המעצבת, מתכננת ומפיקה כל אירוע מתחילתו ועד סיומו, על מנת שיספק אווירה מתאימה שתתן הרגשת שייכות לכל אורח ומוזמן אם זה אירוע עסקי, חברתי, יומולדת, פרטי, או חתונה ענקית וכו'.

אינכם מרגישים שייכים? אווירת האירוע לא מוצאת חן בעיניכם? פעמים רבות אנו פוגשים אנשים שלא נהנו במסיבות, באירועים או בחתונות שונות מפני שאווירת האירוע לא מתאימה להם, או שהמקום לא הולם וכו' … לכן אנו כאן, חברת ארט1 תספק לכל אורח את האלגנטיות והפאר שמגיעים לו, כל אחד בנפרד כדי שהאווירה תתאים לו ולאופי שלו. צוות החברה מיומנים ומחוייבים לגרום לכל אורח שיקבל יחס אישי מיוחד וייחודי שירגיש שהכל הותאם ותוכנן במיוחד בשבילו שלא ישכח יום כזה לעולם, מפני שזהו האתגר הגדול בשביל החברה וצוות העובדים. מסיבות אלו הצוות ועובדי החברה לוקחים בחשבון שלושת האלמנטים הבסיסיים, הרלוונטיים והחשובים ליישום כל עיצוב של אווירה, והם:

  • מטרת האירוע- לדעת וללמוד מה מטרתו של האירוע, וזה יכול להתייחס במידה רבה ללקוח ולדרישות שלו.
  • המקום – המקום שבו יתקיים האירוע בטבע ואיך לעצב אותו שיתאים
  • הקהל- קהל היעד שמופנה אליהם האירוע , מי הם, מה הלקוח צריך מהם, מה הם מחכים ומקווים שהאירוע יספק להם וכו'.

שלושת האלמנטים האלו מדריכים ומובילים אותנו לדרך שבה מתחיל העיצוב של האווירה שתתאים ותקסים את האירוע ואורחיו.

חברת ארט1 והצוות שלה מאמינים שעיצוב אווירה בצורה נכונה ומתאימה יהפוך כל אירוע רגיל למפואר, יוקרתי וייחודי ביותר. עיצוב זה יכול לכלול :

  • מוזיקה נעימה, עדינה, קלאסית, ג'אז או כל מוזיקה שתתאים לסיבת האירוע
  • תאורה מיוחדת, תאורה קלאסית, תאורה חזקה, רומנטית ועוד.
  •  רהיטים וציוד – רהיטים וציוד כפרי, אלגנטי, ריהוט קלאסי, ריהוט מודרני, ועוד.
  • קישוטים ואביזרים- חשוב לא לשכוח פריטים חשובים שנוטים לשכוח כמו כיפות .לכל אירוע יש לו את ההעדפות שלו, ישנם אירועים שממלאים את המקום בקישוטים מתאימים ואירועים אחרים מעדיפים לא לקשט ולא להוסים שום אביזר וזה תלוי במטרתו של האירוע ושלושת האלמנטים שנזכרו קודם.
  • קייטרינג, קינוחים ומתנות – תלוי במסיבה עצמה , האוכל צריך להיות מותאם במיוחד לקהל היעד למשל על האש יתאים לקהל צעיר שבא לחגוג לעומת זה סושי יתאים לאירוע חברה, כמו כן הקינוחים והמתנות אם יש צורך כדי שזה יישאר מזכרת מהאירוע המקסים.

ועוד הרבה כלים ואמצעים שונים שיכולים להשפיע על האווירה ועיצובה. וחשוב להדגיש דבר חשוב מאד שאנו בחברת ארט1 משתמשים בכל האמצעים שאפשר ובאיכות המקסימלית על מנת לספק אווירה מתאימה ומיוחדת ככל האפשר, שתפליא את המוזמנים וגם את מי שצופה באירוע מרחוק שלא רק יגידו וואו אלא מי שלא היה יגיד חבל שלא הגעתי.

שירות עיצוב אירועים שלנו נחשב לאחד הטובים והמעולים בארץ, האירועים שהיא מעצבת כולם בטבע וביחד עם הצוות המנוסה והמומחה האווירה יכולה רק להיות מקסימה ומדהימה לכל אחד ואחת כי הכל נעשה מתוך אהבה וכישרון רב! צוות בעל כושר יצירה דמיוני שיכול להפוך כל חלום למציאות מפליאה.

תזכרו, לא מספיק לגשת לקורס לימודי עיצוב בשביל לעצב אירוע בהצלחה – צריך כישרון – תבחנו אותנו על פי התוצאה.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן