עיצוב חופות

עיצוב חופות לחתונות הינו הדבר הכי מרגש, מאתגר וקשה באותו זמן, זהו היום שכולן חלמו עליו וחיכו לו מאז שהיו ילדות קטנות, לכן מגיע לכל אחת חתונה ייחודית ומושלמת. אז תנו למקצועניים ולמומחים לנהל לכם ולעצב את החופה שתהיה המקום המהמם והמרהיב לעיניהם של כל האורחים ויותר מכל שתרגש אותך ואת חתנך לכל אורך החיים.

חברת ארט1 מקדישה זמן רב ומאמצים לעיצוב של כל חופה שתהיה מתאימה לטקס החתונה היהודית והמסורתית, כי אנו מייחסים חשיבות רבה לאופנה, לעונה שבה מתקיימת החתונה, הקישוטים המתאימים, המודרניות, הקלאסיות זרי הפרחים וכל מה שיכול להפוך את החופה שבחצר הקטנה, או בכל מקום אחר בטבע, לארמון קטן שמעוצב בצורה המדהימה והמיוחדת שכולם יגידו WOW…

העיצוב של החופות כולל גם "כתובות" עבודת יד שכל אחת היא יצירה ייחודית ומיוחדת לכל חתן וכלה, והמיוחד שכולן עשויות מעור משובח שלא נדהה ולא נקרע עם הזמן, ובטח מעוצבות לפי בקשתכם ובדרך שתרצו, יתרה מזה תוכלו להיות בטוחים בכשירותה ותקינותה של כל כתובה ולאשר אותה איתכם ועם הרב המחתן, כי מה שחשוב לנו זה האיכות, האחריות והאמינות של המוצרים והשירותים שאנו מספקים.

חופה זוהי הדבר הכי בולט בכל חתונה יהודית, העיצוב שלה, מה הצבעים שמקשטים אותה, ממה היא עשויה, איך היא נראית וכו'… לחופה יש חשיבות מאד גדולה בכל חתונה יהודית מאחר שהיא מסמלת את תא הנישואין של כל זוג, הבנויה מארבעת העמודים המשקפים את האמונה והביטחון שעומד עליהם הבית היהודי המאושר וחיי הנישואים המקודשים. אז אם תחשבו על ערכה של כל חופה תבינו למה אנו כל כך משקיעים בעיצובה, ומפני שאנו רוצים שכל זוג ייהנה ויהיה מאושר בחיי הנישואים שלו העיצובים שלנו לחופות הינם מאד מיוחדים , יפים, יוקרתיים, עמודים חזקים ונראים ענקיים כדי שנשקף לכולם מה היא משמעותה של החופה ואיך אנו מאחלים לכל חתן וכלה לחיי זוגיות ונישואים מאושרים.

צוות החברה המתמחה בעיצוב חופות משתמשים בצבעים וסגנונות שונים לפי דרישת הלקוחות ומנסים כמה שיותר להראות ססגוניות בצבעים ובסידורי הפרחים אך משתדלים להבליט כמה שיותר את החופה בצבע הלבן שמסמל את חיי הנישואים הלבנים, השקופים והטהורים בין בני הזוג כדי לשקף את חייהם העתידיים הלבנים, נקיים, עם קישוטי פרחים שיהיו כל חייהם פורחים ומאושרים לפי הדת והמסורת היהודית.

אנו משתמשים בחופות שהם מהמלאי וקטלוג החברה או חופות שהלקוחות שוכרים , חופות אלו יכולות להיות מחומרים טבעיים, עץ או פלדה, מפלסטיק, ואפילו מזכוכית וקריסטל , ולעיצוב החופות אנו משתמשים ומשלבים בין –

  • בדים מיוחדים ומשובחים
  • פרחים
  • בלונים לאירועים
  • סרטים מיוחדים לקשירת הבדים
  • קריסטלים לעיטור
  • תאורה מיוחדת שיכולה להפוך את החופה לקסומה
  • קישוטים שונים

ועוד…

מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ארט1 , לקבל טיפים מיוחדים, ולהזמין את שירותי עיצוב החופות של החברה מאחר והם הכתובת הנכונה לכל חתונה יהודית מיוחדת שבה חופה מקסימה שלא תישכח לעולם ולפי דרישותכם.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן