עיצוב שולחנות

עיצוב שולחנותעיצוב שולחנות הוא נושא אהוב עלינו בכל אירוע אשר יהיה, מאירוע חברתי, עסקי, פרטי, וחתונות למיניהן. בזכות המגע הקסום של הצוות בחברת ארט1 עיצובם של שולחנות האירוע הופכים אותו להצלחה נהדרת וגדולה.

צוות חברת ארט1 המתמחים בעיצוב שולחנות מקפידים על כל פרט קטן שיכול להימצא על השולחן אם יתאים או לא לסוג ומטרת האירוע.

ישנם מלא כלים ואלמנטים חשובים שיכולים להשפיע על הסידור והעיצוב של השולחן ובמיוחד על מנת שיצא מהמם. אלמנטים אלו משמשים את צוות החברה כדי לעצב ולייחד את השולחן כמו:

  • סכו"ם יוקרתי כסוף, מוזהב או חד פעמי ועוד.
  • מצעים בצבעים ומבדים שונים
  • מפיות אישיות מיוחדות מכל הסוגים והדגמים, מהחד פעמי ועד למשי המפואר ויוקרתי עם העיצובים והצבעים המיוחדים שהלקוח בוחר בהם.
  • כוסות לשתייה קלה, כוסות של יין או אלכוהול תלוי מה הלקוח מבקש, כוסות אלו יכולים להיות מהחד פעמיים ועד לקריסטלים הכי מפוארים שיש.
  • סידורי פרחים- זרים שיתאימו לעיצוב המקום, שיתאימו עם כל הצבעים והאווירה שיש במקום האירוע.
  • מתנות- אירועים רבים מחלקים בהם מתנות למוזמנים ובמידה והמתנה צריכה להיות על שולחן אוכל אנו נעצב את המקום ואת המראה של המתנה בצורה המדהימה והמפוארת במיוחד.
  • צלחות- מכל הסוגים ובכל הצבעים והצורות, מהחד פעמי עד ליוקרתי ביור של הקריסטלים והמפוארים- במקרה של עיצוב צלחות אנו נתייחס לסוג האוכל המוגש ולכמה ארוחות מוגשות, כי אנו מעדיפים שלכל ארוחה יהיה את הצלחות המתאימות לה.

ועוד. עם הכלים האלו צוות של החברה ממציא רעיונות ייחודיות לכל אירוע אשר יהיה לסידור ועיצוב שולחנות מיוחדים מתחת לכיפת השמיים בחיקו של הטבע. כמו:

  • במידה והאירוע הוא עסקי אנו נעדיף להשתמש בשולחנות מרווחות יותר על מנת שאנשים רבים באים עם ציוד עסקי כמו מחשבים, ציוד כתיבה ועוד, שמכריח אותנו לעצב שולחנות אלו בסגנון פשוט כמה שאפשר וקלאסי, ובאותו זמן יוקרתי שישקף את העסק עצמו.
  • אירוע פרטי ורמנטי הינו הכי ייחודי שיכול להיות ,אם הוא להצעת נישואין, לבקשת חברות, לרגל יום הנישואין, וכו'. אנו מנסים להשקים בשולחן בכל הפריטים המתאימים למטרתו של אירוע זה, מסידור פרחים, סכו"ם, עיצוב מפיות, סידור השולחן ועוד. על מנת שיתן אווירה רומנטית מקסימה שתהמם את המוזמנים.
  •   חתונות מיוחדות ואירועים מפוארים אנו מעדיפים להשתמש בשולחנות עגולים עם מכו"ם יוקרתי וכוסות בד"כ קריסטל עם סידורם באתיקה מלכותית, קלאסית או אריסטוקרטית שתרהיב ותייקר את האווירה של האירוע עצמו.

המומחיות של צוות החברה בעיצוב השולחנות לאירועים שמתקיימים בטבע יכולה להפוך מגרש קטן או גדול לאולם חתונות ובמת אירועים מדהימה, ועיצובם של השולחנות יהיה מותאם למקום האירוע ולעיצובו. לכן כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתנו, להודיע לנו מהו חלומכם, המטרה מהאירוע, איפה מתקיים(במידה ועדיין לא החלטת אנו נייעץ לכם), כל הדרישות והרצונות שלכם ותשאירו את הכל עלינו כדי שנהפוך את החלום למציאות.

אנו בחברת ארט1 מאמינים ששולחנות מעוצבים אם הם מאלומיניום, עץ, פלסטיק ועוד חייבים להיות ניידים וקלים להזזה.


ART 1 – עיצוב אירועים

דילוג לתוכן